Szukam :
w wieku :
zainteresowania :
Przyjaciólki   Przyjaciela

Regulamin

Czyli zasady korzystania z portalu społecznościowego Wirtualny Przyjaciel.

1. WARUNKI UCZESTNICTWA W PORTALU Wirtualnyprzyjaciel

1.1 Z chwilą wejścia do serwisu dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy podmiotem rejestrowanym a serwisem Wirtualnyprzyjaciel , na warunkach określonych w Regulaminie.
1.3 Serwis Wirtualnyprzyjaciel może zmienić Regulamin i uruchomić nową wersję usług świadczonych. Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez serwis Wirtualnyprzyjaciel który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia w serwisie zmienionego Regulaminu,
1.4 Użytkownik może w każdym czasie rozwiązać umowę z serwisem Wirtualnyprzyjaciel poprzez zalogowanie się do swojego konta i zaznaczeniu odpowiedniej opcji, o rozwiązaniu umowy. Z uwzględnieniem warunku określonego w art. 1.4 pdp. a)., umowa ulega rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym
a) Z ważnych przyczyn umowa może zostać rozwiązana przez serwis Wirtualnyprzyjaciel za wypowiedzeniem, z zachowaniem siedmiodniowego terminu wypowiedzenia, z zastrzeżeniami wymienionymi w art.1.4
b) Jeżeli umowa została rozwiązana na podstawie decyzji, Użytkownik nie może ponownie zarejestrować się w serwisie Wirtualnyprzyjaciel bez uprzedniej zgody .
1.5 Dostęp do danych serwisu jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników poprzez formularz rejestracyjny, w którym jest podany swój adres Email i poprzez podanie zarejestrowanego loginu oraz hasła.
1.6 Portal zastrzega sobie prawo do rozsyłania listów na podaną skrzynkę Email każdemu użytkownikowi zarejestrowanemu z informacjami o nowościach w serwisie nie częściej niż co miesiąc oraz reklamowy nie częściej niż co trzy miesiące od poprzedniej wysłanej wiadomości z reklamą. Jeżeli wiadomość jest bardzo pilna i ważna, administracja zastrzega sobie prawo do wysłania Newslettera częściej. Dodatkowo administracja zastrzega sobię prawo również do wysyłania newslettera na wewnetrzną skrzynkę każdemu aktywnemu użytkownikowi - w przypadku informacji odnośnie serwisu i ciekawych artykułów nie cześciej niż co tydzień, w przypadku reklamy na wewnetrzną skrzynkę nie cześciej niż co miesiąc nie biorąc pod uwagę wcześniej wysłanych reklam na adres Email.
1.7 Jedna osoba, może założyć tylko jedno konto w portalu.

2. PRYWATNOŚĆ I POUFNOŚĆ
2.1 Podane przez Użytkowników dane osobowe serwis Wirtualnyprzyjaciel zbiera i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z polityką ochrony prywatności.
2.2 Serwis Wirtualnyprzyjaciel nie ponosi odpowiedzialności za treść rozmów itp. przeprowadzonych miedzy użytkownikami serwisu Wirtualnyprzyjaciel.
2.3 Każdy użytkownik ma prawo wysyłać wiadomości pomiędzy społecznością, takie, które nie są obraźliwe, wulgarne, zawierają jakąkolwiek reklamę, oferty spotkań, randek i innych propozycji matrymonialnych.
2.4 Administracja ma prawo do wzglądu w treści wszystkich wiadomości wysłanych i odebranych w serwisie w przypadku, gdy wiadomość zostanie przez odbiorcę zgłoszona do sprawdzenia.
2.5 Administracja ma prawo do zmiany wiadomości wysłanych lub/i odebranych w przypadku zgłoszenia przez odbiorcę wiadomości do sprawdzenia.
2.6 Administracja zastrzega prawo do wglądu w wysłane i odebrane wiadomości w przypadku, gdy Użytkownik łamie postanowienia regulaminu, uwzględniając ptk. 2.3.
2.7 Administratorzy i modelatorzy serwisu WirtualnyPrzyjaciel mogą bez zgody Użytkownika zmienić treść ogłoszenia (jeśli jest sprzeczna z regulaminem) lub jeśli to konieczne usunąć (jeśli obraza bądź tez poniża inne osoby).

3.INNE UWAGI

3.1 W ogłoszeniach zamieszczanych w serwisie Wirtualnyprzyjaciel NIE wolno używać wyrazów uznanych za nie etyczne i obraźliwe.
3.2 Serwis Wirtualnyprzyjaciel będzie usuwał jak najszybciej takie ogłoszenie.
3.3 Serwis Wirtualnyprzyjaciel nie ponosi odpowiedzialności za złe dane użytkowników.
3.3 Serwie Wirtualnyprzyjaciel ma prawo zawiesić prace serwisu bez uprzedniego poinformowania i podania przyczyny.
3.4 Każdy korzystający z serwisu Wirtualnyprzyjaciel zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu i akceptowania go w aktualnym brzmieniu .
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu.
Idea portalu jest chroniona prawem autorskim. Powered by WirtualnyPrzyjaciel.


Reklama : iRecenzje | Agrostawy.pl - najlepszy relaks nad woda


Odwiedź:


Menu
Strona Główna
Zarejestruj się
Wyszukaj
NOWA ODSŁNA PORTALU
Regulamin
Historia
Faq
Reklama
Media o nas
Kontakt
B L O G !
Utwórz hasło
Linki


Strony internetowe

tworzenie stron internetowych,Szukasz apartamentu nad morzem, a moze interesujac Cie noclegi w gorach? Sprawdz na apartamenty kolobrzeg nad morzem - atrakcyjne ceny i blisko morza!Statystyki
Mamy użytkowników
Dzisiaj odwiedziło nas osób
Odwiedzin razem :
W portalu jest 1 osoba
Twój IP : 3.228.21.186
Wybierz język: