Szukam :
w wieku :
zainteresowania :
Przyjaciólki   Przyjaciela

"Popularność Naszej klasy zagrożona!", "Są jedyni w Polsce!".

Czyli jak powstał pierwszy w Polsce portal społecznościowy z wyszukiwarką Wirtualnych Przyjaciół.

  Pomysł na stronę zrodził sie całkiem przypadkiem w głowie Michała na początku marca. Zaraz powiedział o nim Karolowi który szukał pomysłu na dobrą stronę już od dawna. Po opracowaniu konspektu strony, rozpoczęli prace nad systemem. Karol zajął się stroną techniczną, jakie funkcje, udogodnienia wprowadzić. Pomysłodawca zaś, rozpisał jak rozreklamować portal, gdzie wstawić reklamy, bandery i różnego rodzaju ogłoszenia.

  Po nie długim czasie, powstała pierwsza wersja serwisu. W porównaniu do dzisiejszej, była uboga, z małymi błędami, lecz liczy się to, że powstała strona o tematyce i funkcjonalnością jakiej jeszcze w Polsce nigdy nie było.

  Pierwsze dni były ciężkie, dużo poprawek od strony technicznej, jak i sporo pracy nad reklamą, ponieważ sporych funduszów na to przeznaczonych nie mieli. WirtualnyPrzyjaciel od chwili zamieszczenia go w Internecie cieszył sie sporą popularnością. Znajomi i nie tylko, chętnie sie dopasowali do bazy wiedząc że taka strona jak ta jest potrzebna.

  Po kilku tygodniach funkcjonowania ,zainteresowała sie stroną gazeta, a dokładniej dziennik "Echo Dnia". Skontaktowali się z Administratorami i napisali pierwszy wywiad. Napisany artykuł można zobaczyć w zakładce "Media o Nas". Warto wspomnieć, że cała strona została dla Nich poświęcona. "Pierwszego dnia, było naprawdę gorąco. Zresztą następne dni też." - mówią z podziwem, bowiem napływało w szybkim tempie ni dość co wiadomości z gratulacjami, a nowych użytkowników. Bardzo wiele z nich, korzysta ze strony do dziś. Z powodu dużej oglądalności, strona można powiedzieć "pękała w szwach", więc strona musiała zostać napisana od nowa, z większymi wymaganiami, jednak potrzebna była od zaraz, bo użytkowników wciąć napływało. I taki sposobem, powstała druga wersja, którą można obejrzeć poniżej. Była już troszeczkę lepiej opracowana, jednak miała sporo błędów, z powodu terminu, jaki gonił.  Użytkowników napływało, strona była lepiej dostosowana i "tętniła życiem". Administratorzy mieli już mniej pracy, jednak trzeba było myśleć nad wykupieniem lepszego serwera i więcej reklam. Powoli, powoli Michał miał czas na opracowanie działań reklamy, co i jak i gdzie muszą wykupić, oczywiście jak najmniejszym kosztem. Karol zaś, miał wiele czasu, by wreście od deski do deski opracować porządną, na wysokim poziomie, z obowiązującymi standardami aplikację. Wprowadził funkcję, która naprawdę była niezbędna w takim portalu, ale której jednak z powodu braku czasu nie było - własny profil użytkownika, gdzie każdy ma swój unikalny login i hasło i może odbierać, wysyłać wiadomości oraz zmieniać swoje ustawienia. Wprowadzili dodatkowe funkcje, tj. możliwość prowadzenia pamiętnika, dodawania wybranych użytkowników do ulubionych, w celu łatwiejszego kontaktu oraz pomocne i ciekawe statystyki dla każdego konta. Warto również dodać, że najnowszy a zarazem ostateczny - możliwe tylko uaktualnienia zabezpieczeń i nowych funkcji, bez zmiany interfejsu - system bezpieczeństwa użytkowników. Rejestrowane jest bardzo szczegółowo każde wejście, poruszanie się po witrynie i wiele, wiele innych, których wiadomo nie można zdradzić. Współczesną wersję widzimy teraz, gdy poruszamy się w zakładkach oraz po zalogowaniu.

  Informacja ta, jest oficjalną wersją, potwierdzoną przez właścicieli, którą można wykorzystać do redagowania artykułów, newsów i tym podobne. Jedynym warunkiem, jest poinformowanie Administrację wysyłając przed publikacją treść i miejsce publikacji i otrzymaniu zgody na publikację. Kontakt z właścicielami a zarazem Administracją jest dostępny w tym miejscu.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu.
Idea portalu jest chroniona prawem autorskim. Powered by WirtualnyPrzyjaciel.


Reklama : iRecenzje | Agrostawy.pl - najlepszy relaks nad woda


Odwiedź:


Menu
Strona Główna
Zarejestruj się
Wyszukaj
NOWA ODSŁNA PORTALU
Regulamin
Historia
Faq
Reklama
Media o nas
Kontakt
B L O G !
Utwórz hasło
Linki


Strony internetowe

tworzenie stron internetowych,Szukasz apartamentu nad morzem, a moze interesujac Cie noclegi w gorach? Sprawdz na apartamenty kolobrzeg nad morzem - atrakcyjne ceny i blisko morza!Statystyki
Mamy użytkowników
Dzisiaj odwiedziło nas osób
Odwiedzin razem :
W portalu jest 1 osoba
Twój IP : 3.228.21.186
Wybierz język: